Uurroosters

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Wijngaardstraat

Vak Leerkracht Wanneer
beeldatelier | 1.1, 1.2 Lakiere Ulrike woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 Rondelez Lobke woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 Van der Jeugdt Suleika donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 1.1, 1.2 Lakiere Ulrike vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 1.1, 1.2 Huyghe Judith zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 1.1, 1.2 Huyghe Judith zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 1.1, 1.2, 2.1 Vanloocke Lies zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 Van Craeynest Dorine woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 Van Craeynest Dorine woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 Rondelez Lobke donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 Huyghe Judith vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 Rondelez Lobke zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 Rondelez Lobke zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.3, 2.4 Huyghe Judith woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.3, 2.4 Huyghe Judith woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 2.3, 2.4 Huyghe Judith donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.3, 2.4 Van Craeynest Dorine vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.3, 2.4 Lakiere Ulrike zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.3, 2.4 Lakiere Ulrike zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.2, 2.3, 2.4 Vanloocke Lies zaterdag
10:50-12:30
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Lakiere Ulrike woensdag
16:00-19:30
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Van Craeynest Dorine vrijdag
18:00-21:30
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Van der Jeugdt Suleika zaterdag
08:50-12:20
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.6 Van der Jeugdt Suleika woensdag
16:00-19:30
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.7 Lakiere Ulrike vrijdag
18:00-21:30
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.8 Vandermeersch Lydie zaterdag
08:50-12:20
beeldlabo | volwassenen Lakiere Ulrike vrijdag
18:00-21:30
schilderkunst Denys Christophe maandag
18:00-21:30
schilderkunst Vandermeersch Lydie woensdag
18:00-21:30
schilderkunst Vermander Greta donderdag
13:30-17:00
schilderkunst Denys Christophe donderdag
18:00-21:30
schilderkunst Vandermeersch Lydie vrijdag
18:00-21:30
tekenkunst Vermander Greta maandag
18:00-21:30
tekenkunst Vermander Greta dinsdag
13:30-17:00
tekenkunst Vandermeersch Lydie donderdag
18:00-21:30
tekenkunst Vandermeersch Lydie vrijdag
18:00-21:30
model en figuur Vermander Greta woensdag
18:00-21:30
productontwerp Spillebeen Lisa maandag
19:00-22:30
productontwerp Spillebeen Lisa woensdag
19:00-22:30

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier BO Bovijn Freya Thermote Lisa donderdag
15:40-16:30

Izegem Emelgem

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier EM Bovijn Freya Demeurisse Gilles dinsdag
15:40-16:30

Izegem Zonnebloem

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier ZO Vereecke Valerie dinsdag
15:30-16:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier CE A Thermote Lisa Vinckier Veerle woensdag
13:10:14:00
initiatieatelier CE B Lepoudre Fien Vinckier Veerle zaterdag
08:40-09:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier KA A Demeurisse Gilles Duyck Steven maandag
16:10-17:00
initiatieatelier KA B Vereecke Valerie vrijdag
15:10-16:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier AR Koolskamp Theetaert Lieselotte vrijdag
15:10-16:00
initiatieatelier AR A Bossuyt Steven Theetaert Lieselotte maandag
16:25-17:15
initiatieatelier AR B Lepoudre Fien dinsdag
16:25-17:15

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier LE De Mol Gladys Theetaert Lieselotte dinsdag
15:40-16:30

Lendelede Sint-Katrien

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier LE SK Mussche Mieke vrijdag
15:10-16:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier SEW De Mol Gladys Theetaert Lieselotte donderdag
16:10-17:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier ING De Vlaminck Valentine Demeurisse Gilles dinsdag
16:40-17:30

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier ING Onze-Lieve-Vrouw Timperman Marjan maandag
15:40-16:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier OO De Vlaminck Valentine Vereecke Valerie dinsdag
16:10-17:00

Oostrozebeke De Ginste

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier OO De Ginste Bossuyt Steven vrijdag
15:10-16:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
instrumentenatelier Vereecke Valerie vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.1a CE Vinckier Veerle maandag
15:50-16:50
donderdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.1b CE Vinckier Veerle dinsdag
15:50-16:50
vrijdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.1c CE Vinckier Veerle woensdag
14:15-15:15
zaterdag
09:30-10:30
muziekatelier | 2.2a CE Vinckier Veerle maandag
16:50-17:50
woensdag
15:30-16:30
muziekatelier | 2.2b CE Bovijn Freya dinsdag
16:50-17:50
zaterdag
08:30-09:30
muziekatelier | 2.2c CE Vinckier Veerle maandag
17:50-18:50
donderdag
16:50-17:50
muziekatelier | 2.3a CE Couvreur Myriam maandag
17:15-18:15
woensdag
14:30-15:30
muziekatelier | 2.3b CE Couvreur Myriam dinsdag
17:15-18:15
donderdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4a CE Couvreur Myriam woensdag
15:00-16:00
muziekatelier | 2.4b CE Couvreur Myriam donderdag
17:15-18:15
muziekstudio CE A Boehme Anneleen woensdag
16:00-17:00
muziekstudio CE B Vandekerckhove Dieter woensdag
18:00-19:00
muziekstudio CE C Boehme Anneleen donderdag
18:15-19:15
muziekstudio CE D Bovijn Freya zaterdag
10:30-11:30
muziekatelier | 2.1 volwassenen Couvreur Myriam dinsdag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.2 volwassenen Vereecke Valerie dinsdag
18:45-20:45
muziekatelier | 2.3 volwassenen Couvreur Myriam maandag
18:15-20:15

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 BO Couvreur Myriam maandag
15:40-16:40
donderdag
15:40-16:40

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 KA Boucherie Karel dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:10-16:10
muziekatelier | 2.2 KA Vinckier Veerle dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.3 KA Vereecke Valerie dinsdag
17:30-18:30
vrijdag
16:10-17:10
muziekatelier | 2.4 KA Boucherie Karel vrijdag
16:40-17:40
muziekstudio KA A Coopman Jitse dinsdag
18:15-19:15
muziekstudio KA B Coopman Jitse vrijdag
17:45-18:45

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 AR Theetaert Lieselotte maandag
17:15-18:15
vrijdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 AR Theetaert Lieselotte maandag
18:15-19:15
vrijdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.3 AR Boucherie Karel dinsdag
17:45-18:45
vrijdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 AR Boucherie Karel dinsdag
18:45-19:45
muziekstudio AR Boucherie Karel vrijdag
19:00-20:00

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE Boucherie Karel maandag
15:45-16:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 LE Boucherie Karel maandag
16:45-17:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 LE Boucherie Karel maandag
18:00-19:00
donderdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 LE Boucherie Karel donderdag
19:00-20:00
muziekstudio LE Boucherie Karel maandag
19:00-20:00

Lendelede Sint-Katrien

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE SK Mussche Mieke dinsdag
16:15-18:15
muziekatelier | 2.2 LE SK Mussche Mieke vrijdag
16:00-18:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
17:00-18:00
donderdag
17:30-18:30
muziekatelier | 2.2 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
18:00-19:00
donderdag
18:30-19:30
muziekatelier | 2.3 SEW Bovijn Freya dinsdag
18:15-19:15
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.4 SEW Bovijn Freya dinsdag
19:15-20:15
muziekstudio SEW Bovijn Freya donderdag
18:00-19:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING Timperman Marjan dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING Timperman Marjan dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING Timperman Marjan dinsdag
18:15-19:15
vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4 ING Vandekerckhove Dieter dinsdag
16:15-17:15
muziekstudio ING Vandekerckhove Dieter vrijdag
16:00-17:00

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING OLV Timperman Marjan maandag
16:45-17:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING OLV Timperman Marjan maandag
17:45-18:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING OLV Timperman Marjan maandag
18:45-19:45
donderdag
17:45-18:45

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 OO Vereecke Valerie maandag
16:15-17:15
donderdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 OO Vereecke Valerie maandag
17:15-18:15
donderdag
18:15-19:15
muziekatelier | 2.3 OO Vereecke Valerie maandag
18:15-19:15
donderdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.4 OO Vandekerckhove Dieter donderdag
16:15-17:15

Izegem Zonnebloem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1, 2.2 ZO Vereecke Valerie dinsdag
15:30-17:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muziekstudio OO Vandekerckhove Dieter vrijdag
17:15-18:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo CE A Schotte Hans woensdag
18:00-19:00
muzieklabo CE B Schotte Hans woensdag
19:00-20:00
muzieklabo CE C Timperman Marjan zaterdag
09:30-10:30
muzieklabo CE D Timperman Marjan zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE volwassenen Schotte Hans maandag
18:15-20:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo AR Schotte Hans donderdag
17:30-18:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo LE Dumoulin Hilde donderdag
18:30-19:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo SEW Dumoulin Hilde donderdag
20:00-21:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo ING Timperman Marjan dinsdag
19:15-20:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo OO Timperman Marjan maandag
20:00-21:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
muziekgeschiedenis CE Schotte Hans donderdag
19:00-21:00
muzieklabo jazz-pop-rock nog te bepalen modulair
nog te bepalen
woordatelier | 2.1a CE Bossuyt Steven woensdag
13:15-14:15
woordatelier | 2.1b CE Lepoudre Fien zaterdag
10:30-11:30
woordatelier | 2.2a CE Thermote Lisa woensdag
16:30-17:30
woordatelier | 2.2b CE Lepoudre Fien zaterdag
09:30-10:30
woordatelier | 2.3a CE Thermote Lisa woensdag
15:30-16:30
woordatelier | 2.3b CE Wylin Mieke zaterdag
09:30-10:30
woordatelier | 2.4a CE Thermote Lisa woensdag
14:00-15:00
woordatelier | 2.4b CE Wylin Mieke zaterdag
10:30-11:30
woordatelier schakelklas Wylin Mieke zaterdag
11:30-12:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 KA Thermote Lisa donderdag
17:00-18:00
woordatelier | 2.2 KA Thermote Lisa donderdag
18:00-19:00
woordatelier | 2.3 KA Thermote Lisa donderdag
19:00-20:00
woordatelier | 2.4 KA Wylin Mieke woensdag
13:00-14:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 AR Lepoudre Fien dinsdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.2 AR Lepoudre Fien dinsdag
18:15-19:15
woordatelier | 2.3 AR Bossuyt Steven maandag
17:15-18:15
woordatelier | 2.4 AR Daenens Lieselot vrijdag
15:30-16:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 LE Van Bruwaene Ann-Sophie dinsdag
15:45-16:45
woordatelier | 2.2 LE Van Bruwaene Ann-Sophie dinsdag
16:45-17:45
woordatelier | 2.3 LE Van Bruwaene Ann-Sophie dinsdag
17:45-18:45
woordatelier | 2.4 LE Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
15:45-16:45

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 SEW De Mol Gladys maandag
16:15-17:15
woordatelier | 2.2 SEW De Mol Gladys maandag
17:15-18:15
woordatelier | 2.3 SEW De Mol Gladys maandag
18:15-19:15
woordatelier | 2.4 SEW De Mol Gladys woensdag
13:00-14:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 ING De Pauw Els dinsdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.2 ING De Pauw Els dinsdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.3 ING De Pauw Els dinsdag
18:15-19:15
woordatelier | 2.4 ING Lepoudre Fien maandag
19:00-20:00

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 ING OLV Lepoudre Fien maandag
15:45-16:45
woordatelier | 2.2 ING OLV Lepoudre Fien maandag
16:45-17:45
woordatelier | 2.3, 2.4 ING OLV Lepoudre Fien maandag
17:45-18:45

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 OO Dalle Mieke vrijdag
15:15-16:15
woordatelier | 2.2 OO Dalle Mieke vrijdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.3 OO Dalle Mieke woensdag
13:45-14:45
woordatelier | 2.4 OO Dalle Mieke woensdag
12:45-13:45

Oostrozebeke De Ginste

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 OO DG Bossuyt Steven vrijdag
16:00-17:00
woordatelier | 2.2 OO DG Bossuyt Steven vrijdag
17:00-18:00
woordatelier | 2.3, 2.4 OO DG Bossuyt Steven vrijdag
18:00-19:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 a CE Bossuyt Steven woensdag
14:30-15:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 b CE Bossuyt Steven woensdag
15:30-16:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 c CE Daenens Lieselot zaterdag
10:00-11:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 d CE nog te bepalen woensdag
nog te bepalen

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1 KA Wylin Mieke woensdag
15:00-16:00
woordlabo spelen en acteren | 3.2 KA Wylin Mieke woensdag
17:15-18:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1 AR Bossuyt Steven maandag
18:15-19:15
woordlabo spelen en acteren | 3.2 AR Daenens Lieselot vrijdag
17:45-18:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 a LE Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
17:45-18:45
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 b LE Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
17:45-18:45

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 a SEW De Mol Gladys woensdag
17:15-18:15
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 b SEW De Mol Gladys donderdag
18:00-19:00

Ingelmunster Cultuurfabriek

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1 ING De Poorter Veerle woensdag
14:00-15:00
woordlabo spelen en acteren | 3.2 ING De Poorter Veerle woensdag
16:15-17:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO Dalle Mieke zaterdag
08:30-09:30
woordlabo spelen en acteren | 3.2 OO Dalle Mieke woensdag
15:45-16:45

Oostrozebeke De Ginste

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO DG nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
woordlabo spelen en acteren | 3.2 OO DG nog te bepalen woensdag
nog te bepalen

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
creatief schrijven Sercu Benjamin vrijdag
18:30-20:30
spreken en presenteren Vanlerberghe Lieven donderdag
20:30-21:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
theater 4.2 De Pauw Els woensdag
13:00-14:00
theater 4.1 De Pauw Els woensdag
14:00-15:00
woordlabo spelen en acteren 3.3 De Pauw Els zaterdag
13:30-14:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie 4.1 De Pauw Els woensdag
15:30-16:30
woordlabo vertellen 3.2 De Pauw Els woensdag
16:30-17:30
verteltheater-stemregie 4.1 De Pauw Els woensdag
17:45-18:45
woordlabo vertellen 3.3 De Pauw Els zaterdag
09:00-10:00
woordlabo vertellen 3.1, 3.2 De Pauw Els zaterdag
10:00-11:00
woordlabo vertellen 3.1, 3.2 De Pauw Els zaterdag
11:00-12:00
verteltheater-stemregie 4.2 De Pauw Els zaterdag
12:00-13:00
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca maandag
19:00-21:00
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca dinsdag
16:15-20:15
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca woensdag
12:30-18:45
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca zaterdag
10:00-13:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke woensdag
14:45-15:45
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke woensdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.1 Dalle Mieke woensdag
18:00-19:00
woordlabo vertellen 3.3 Dalle Mieke woensdag
19:00-20:00
woordlabo vertellen 3.3 Dalle Mieke vrijdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie 4.3 Dalle Mieke vrijdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie 4.1 Dalle Mieke vrijdag
19:15-20:15
woordlabo vertellen 3.1 Dalle Mieke zaterdag
09:30-10:30
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
10:30-11:30
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
11:30-12:30
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
12:45-13:45
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
13:45-14:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie 4.3 Van Bruwaene Ann-Sophie maandag
19:00-20:00
woordlabo vertellen 3.3 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
13:00-14:00
woordlabo vertellen 3.3 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
14:00-15:00
verteltheater-stemregie 4.1 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
15:00-16:00
verteltheater-stemregie 4.1 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
16:00-17:00
verteltheater-stemregie 4.2 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie 4.2 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie 4.2 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
19:15-20:15
woordlabo vertellen 3.1 Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.2 Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
18:45-19:45
woordlabo vertellen 3.1 Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.2 Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
18:45-19:45

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie 4.1 De Mol Gladys woensdag
14:00-15:00
woordlabo vertellen 3.3 De Mol Gladys woensdag
15:00-16:00
woordlabo vertellen 3.2 De Mol Gladys woensdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen 3.1 De Mol Gladys woensdag
18:15-19:15
woordlabo vertellen 3.1 De Mol Gladys donderdag
17:00-18:00
woordlabo vertellen 3.2 De Mol Gladys donderdag
19:00-20:00
verteltheater-stemregie 4.2 De Mol Gladys donderdag
20:00-21:00

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
theater 4.2 Duyck Steven maandag
17:00-18:00
theater 4.2 Duyck Steven maandag
18:00-19:00
woordlabo spelen en acteren 3.3 Duyck Steven dinsdag
16:45-17:45
woordlabo spelen en acteren 3.3 Duyck Steven dinsdag
17:45-18:45

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
theater 4.1 Duyck Steven woensdag
15:00-16:00
theater 4.1 Duyck Steven woensdag
16:00-17:00

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
theater 4.1 Duyck Steven woensdag
17:30-18:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
theater specialisatie Duyck Steven zaterdag
10:00-12:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen 3.2 Lepoudre Fien dinsdag
19:30-20:30
woordlabo vertellen 3.2 Lepoudre Fien zaterdag
11:30-12:30

Ingelmunster Cultuurfabriek

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle dinsdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle dinsdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle dinsdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle dinsdag
19:15-20:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle woensdag
13:00-14:00
woordlabo vertellen De Poorter Veerle woensdag
15:15-16:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle woensdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle vrijdag
16:15-17:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle vrijdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle vrijdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle vrijdag
19:15-20:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle zaterdag
08:30-09:30
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle zaterdag
09:30-10:30
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle zaterdag
10:30-11:30
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle zaterdag
11:30-12:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot maandag
16:45-17:45
woordlabo vertellen Daenens Lieselot maandag
17:45-18:45
woordlabo vertellen Daenens Lieselot maandag
18:45-19:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot maandag
19:45-20:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
13:30-14:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
14:45-15:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
15:45-16:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
16:45-17:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
17:45-18:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
18:45-19:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot donderdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen Daenens Lieselot donderdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot donderdag
18:15-19:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen Daenens Lieselot vrijdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen Daenens Lieselot vrijdag
18:45-19:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen Daenens Lieselot zaterdag
09:00-10:00
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot zaterdag
11:00-12:00

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen 3.2 Wylin Mieke dinsdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.1 Wylin Mieke dinsdag
17:45-18:45
verteltheater-stemregie 4.2 Wylin Mieke dinsdag
18:45-19:45
woordlabo vertellen 3.1 Wylin Mieke woensdag
14:00-15:00
woordlabo vertellen 3.3 Wylin Mieke woensdag
18:15-19:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
theater 4.2 Wylin Mieke donderdag
16:45-17:45
woordlabo spelen en acteren 3.3 Wylin Mieke donderdag
17:45-18:45
theater 4.2 Wylin Mieke donderdag
18:45-19:45
theater 4.3 Wylin Mieke donderdag
19:45-20:45

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen 3.3 Wylin Mieke vrijdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen 3.2 Wylin Mieke vrijdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie 4.1 Wylin Mieke vrijdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie 4.1 Wylin Mieke vrijdag
19:15-20:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
theaterlabo Vanlerberghe Lieven dinsdag
17:45-18:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen 3.2 Vanlerberghe Lieven woensdag
14:15-15:15
woordlabo vertellen 3.3 Vanlerberghe Lieven woensdag
15:15-16:15
verteltheater-stemregie 4.2 Vanlerberghe Lieven woensdag
16:15-17:15

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
theaterlabo Vanlerberghe Lieven woensdag
18:30-19:30

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
theaterlabo Vanlerberghe Lieven woensdag
19:45-20:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater-stemregie 4.3 Vanlerberghe Lieven donderdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie 4.1 Vanlerberghe Lieven donderdag
18:15-19:15
theaterlabo A Vanlerberghe Lieven donderdag
19:30-20:30
verteltheater-stemregie Vanlerberghe Lieven vrijdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen 3.3 Vanlerberghe Lieven vrijdag
17:15-18:15
theaterlabo B Vanlerberghe Lieven vrijdag
19:15-20:15
verteltheater-stemregie 4.2 Vanlerberghe Lieven zaterdag
09:00-10:00
theaterlabo C Vanlerberghe Lieven zaterdag
10:00-11:00
verteltheater-stemregie 4.3 Vanlerberghe Lieven zaterdag
11:00-12:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
theaterlabo Vanlerberghe Lieven zaterdag
12:30-13:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse maandag
15:30-21:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
16:15-18:15
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
19:15-20:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse woensdag
12:00-17:00
junior saxchoir Coopman Jitse woensdag
17:00-18:00
saxchoir Coopman Jitse woensdag
18:15-19:15
saxofoon Coopman Jitse woensdag
20:00-21:00
saxofoon Coopman Jitse donderdag
15:30-20:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse vrijdag
15:45-17:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Delaere Ellen maandag
15:45-19:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Delaere Ellen dinsdag
15:45-20:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Delaere Ellen donderdag
15:45-18:45
gitaarensemble Delaere Ellen donderdag
18:45-19:45
gitaar Delaere Ellen donderdag
19:45-20:45
zang Corneillie Daan dinsdag
17:30-18:30
zang Corneillie Daan dinsdag
19:30-20:30
zang Corneillie Daan donderdag
15:30-17:30
zang Corneillie Daan vrijdag
16:30-18:30
zang Corneillie Daan vrijdag
19:30-20:30
zang Corneillie Daan zaterdag
13:30-14:30
pianolab Corneillie Daan dinsdag
18:30-19:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
17:30-18:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
18:30-19:30
pianolab Corneillie Daan vrijdag
18:30-19:30
jongerenkoor Corneillie Daan zaterdag
09:30-10:30
volwassenenkoor Corneillie Daan zaterdag
11:30-12:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
koper Lejaeghere Peter dinsdag
16:15-21:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Lejaeghere Peter zaterdag
08:15-12:15

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
koper Lejaeghere Peter zaterdag
12:30-15:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk maandag
16:30-18:30
samenspel/ensemble Boehme Dirk maandag
18:30-20:30

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk woensdag
13:30-15:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk woensdag
16:00-17:00
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
17:00-18:00
dubbelrietchoir (hobo en fagot) Boehme Dirk woensdag
18:00-19:00
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
19:00-20:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk donderdag
17:15-19:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaarensemble Vermote Petra zaterdag
08:30-09:30
samenspel/ensemble Boehme Dirk zaterdag
09:30-12:30
koper Van Neste Johan maandag
16:15-21:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
koper Van Neste Johan woensdag
17:00-20:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Van Neste Johan zaterdag
13:30-14:30
cello Devos Annemie maandag
16:00-20:00
strijkorkest Devos Annemie Verbrugghe Saïdjah vrijdag
18:30-19:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan maandag
16:15-18:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan maandag
19:00-22:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan dinsdag
16:15-20:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan woensdag
13:00-17:00
slagwerk Raes Stefaan woensdag
18:30-19:30
junior percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
17:30-18:30
percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
19:30-20:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan donderdag
15:45-18:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan donderdag
19:00-21:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Boucquet Kristof donderdag
16:15-20:15
klarinet Kerckhof Marc maandag
16:15-17:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Kerckhof Marc maandag
17:45-19:45
drums jazz-pop-rock Demeyere David maandag
17:00-19:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David maandag
19:15-21:15
drums jazz-pop-rock Demeyere David woensdag
13:00-15:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David woensdag
15:30-19:30
drums jazz-pop-rock Demeyere David donderdag
15:00-16:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David donderdag
17:00-18:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David donderdag
19:00-20:00
pop & rock band Demeyere David donderdag
18:00-19:00
percussieband Demeyere David dinsdag
19:30-20:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis maandag
16:15-21:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis dinsdag
16:15-19:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis woensdag
13:00-17:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis woensdag
18:00-20:30
klarinet Baert Francis donderdag
16:30-19:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
piano Matthys Nathalie woensdag
14:00-19:00
piano jazz-pop-rock Matthys Nathalie woensdag
14:00-19:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie woensdag
13:00-16:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Matthys Nathalie dinsdag
16:00-20:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie vrijdag
15:15-17:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde dinsdag
16:15-21:15
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
08:30-09:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde woensdag
14:00-21:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
fluitchoir Bruneel Sylvie zaterdag
09:30-10:30

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde donderdag
15:00-21:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
10:30-12:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde zaterdag
09:00-11:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
13:00-14:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Lammens Sandra dinsdag
15:45-20:45
piano Lammens Sandra woensdag
13:00-17:00
piano Lammens Sandra woensdag
17:30-20:30
piano Lammens Sandra zaterdag
10:30-13:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
15:30-18:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
19:30-20:30

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
09:00-12:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa dinsdag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
13:00-16:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
16:45-20:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
15:30-17:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
18:30-19:30
dwarsfluit Dereere Louisa zaterdag
08:30-12:30
gitaar Bossuyt Hanne dinsdag
15:45-20:45
gitaar Bossuyt Hanne vrijdag
16:00-20:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Bossuyt Hanne donderdag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Bossuyt Hanne woensdag
13:00-21:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Verbrugghe Dirk donderdag
16:30-19:30
piano Verbrugghe Dirk zaterdag
13:30-15:30
viool Ostyn Bert maandag
16:00-21:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
koper Demeurisse Gilles dinsdag
17:00-18:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Demeurisse Gilles dinsdag
18:30-20:30
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
15:45-16:45

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
17:00-21:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Vermote Petra dinsdag
16:30-20:30
gitaar Vermote Petra woensdag
13:00-18:00
gitaar Vermote Petra woensdag
18:30-20:30
gitaar Vermote Petra zaterdag
08:30-12:30
piano Defrancq Stijn maandag
16:15-20:15

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn dinsdag
16:15-20:15
piano Defrancq Stijn woensdag
17:00-20:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn woensdag
13:30-16:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn vrijdag
15:30-19:30
koper Smedts Roel maandag
18:15-21:15

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
koper Smedts Roel maandag
16:05-18:05

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
koper Smedts Roel dinsdag
16:05-17:05

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
koper Smedts Roel dinsdag
17:45-19:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
15:00-19:00
accordeonensemble Suvorkin Evgeny woensdag
19:00-20:00
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
20:00-21:00
basgitaar/contrabas Boehme Anneleen donderdag
16:30-17:30
jazz band Boehme Anneleen donderdag
19:15-20:15
basgitaar/contrabas Boehme Anneleen donderdag
20:15-21:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
basgitaar/contrabas Boehme Anneleen woensdag
13:30-14:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
initiatie band De Rijcke Mattias dinsdag
17:15-18:15
gitaar jazz-pop-rock De Rijcke Mattias dinsdag
18:15-21:15
gitaar jazz-pop-rock De Rijcke Mattias woensdag
13:15-17:15
gitaar jazz-pop-rock De Rijcke Mattias donderdag
16:15-20:15
blues & roots band De Rijcke Mattias donderdag
20:15-21:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven zaterdag
10:30-12:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Van de Putte Warre donderdag
17:00-20:00
funk & soul band Vanhoecke Mattias woensdag
19:30-20:30
pop & rock band 2 Vanhoecke Mattias woensdag
20:30-21:30
piano Vanhoecke Mattias woensdag
14:00-18:30
zang jazz-pop-rock Meert Amber dinsdag
16:30-20:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
zang jazz-pop-rock Meert Amber maandag
nog te bepalen

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
15:00-16:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
fagot Vergalle Fabienne maandag
16:30-19:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid dinsdag
16:15-19:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
11:30-12:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
13:00-15:00

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
15:30-16:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
17:00-18:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius maandag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) nog te bepalen donderdag
16:15-17:45

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius maandag
16:15-20:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) nog te bepalen donderdag
18:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius donderdag
16:00-18:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc woensdag
12:30-15:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc woensdag
15:45-17:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc woensdag
18:15-20:15
koper Coppé Luc donderdag
16:30-20:30
koper Coppé Luc vrijdag
15:45-18:45

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc zaterdag
08:15-12:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koperensemble Coppé Luc zaterdag
10:45-11:45
orgel nog te bepalen ntb
nog te bepalen
begeleidingspraktijk orgel nog te bepalen ntb
nog te bepalen
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter ntb
nog te bepalen

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Vandekerckhove Dieter maandag
16:45-19:45
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
15:15-16:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
13:00-15:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter dinsdag
17:15-18:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter vrijdag
18:15-19:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
17:00-18:00
klarinetchoir Vandekerckhove Dieter woensdag
19:00-20:00